Duyurular

Uncategorized

MÜZİSYEN KAAN ÖZTÜRK İLE KLİBİMİZ YAYINDA!

Müzisyen Kaan Öztürktekli şarkılar serisine, Grup Gündoğarken’den tanıdığımız ‘Dert Olur’ şarkısını yeniden yorumlayarak devam ediyor. Bu şarkının amacında şarkı dinletmekten fazlası var.

Şarkının sözlerinde yer alan, ‘Bir Bakarsın Düşlerin Gerçek Olur’ ifadesi, günümüzde sıklıkla duymaya başladığımız SMA hastalarına adandı. Şimdilerde daha sık duyduğumuz bu hastalığa olan farkındalığın, daha da yükseltilerek gündemde tutulması hedefleniyor. Şarkının video klip çalışmasında, küçük bedenine rağmen tüm gücüyle SMA hastalığıyla mücadele eden, ‘Ece’lere umut ol’ kampanyasıyla tanıdığımız, Ece Boyacıoğlu’un  rol aldığı bir ’baba kız  hikayesi’ anlatılıyor. Ece’nin, tüm sağlıklı çocuklar gibi, babasının elinden tutup yürüyebilmesi.. Düşlerin gerçek olduğu an…

Kalıtsal ve ilerleyici bir kas hastalığı olan SMA ile ilgili tüm dünyada ve ülkemizde bilinç ve farkındalık oluşturmak adına çalışmalar yapılıyor. ‘Bir Bakarsın Düşlerin Gerçek Olur’ Kaan Öztürk‘ün yorumuyla ve müziğin evrensel diliyle küçük yavrularımıza ses olmayı hedefliyor…  www.ecelereumutol.com adresinden geniş çapta bilgi alabilir ve bu mücadeleye siz de destek olabilirsiniz.

 

Kaynak:

https://www.milliyet.com.tr/kultur-sanat/kaan-ozturkun-teklisi-sosyal-sorumluluk-hedefiyle-yola-cikti-6606859

Klibi izlemek için tıklayınız:

 

SMA hastalığı hakkında güncel gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?

Sayfa içeriği kopyalanamaz!

ecelere umut ol

SMA hastalığı hakkında güncel gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?